Kniha návštěv

Datum: 19.12.2012

Vložil: LUBOR

Titulek: bez titulku

No většinou nikam nepíšu ale skajky jsou fajn a to školení nebylo k ničemu. Teď přemejšlím jak slezl sníh, že budu zase jezdit na skajkách než nasněží a budu moc jít na běžky. Zrovna se mi hodilo taky to brždění smykem cos ukazoval při druhý lekci.
Tak hezkej ježišek a ať to jezdí!

Datum: 03.01.2013

Vložil: Mireček

Titulek: Re: bez titulku

Ahoj Lubore
No pravda taky jsem na to myslel ale přece jen mám kousek na hory tak jsem byl na běžkách a teď je tady ledovka tak to zrovna na skike moc dobrý není. Jestli je u vás jen mokro tak klidně .
Jezdi v pohodě a všichni ostatní v tomhle roce 2013.

Datum: 03.10.2012

Vložil: Jana

Titulek: Jedna lekce a prodávat je nebudu

Tak jak jsem zvyklá, myslela jsem si i o tomhle, že zvládnu sama. Když jsi mi Míro zavolal a ptal se proč je prodávám, byla jsem rozhodnutá skajky prodat. Po lekci s tebou ale jezdím a již jsem dokázala poradit i kamarádce s jízdou na skajkách. Takže určitě přijedeme zajezdit a něco se zase naučit. Třeba to aktivní odpíchnutí je dobrý ale sama ho zase nezvládám.
Ať to jezdí a školí.

Datum: 26.11.2012

Vložil: Mireček

Titulek: Re: Jedna lekce a prodávat je nebudu

Ahoj Jani. No to jsem to vyvedl, že jsem neodpověděl.
Zrovna jsem se popral s listopadovým bahýnkem na silnici a koncem týdne hlásí sníh. Takže pokud to nesleze, vytáhnu skůtr a budeme zase upravovat stopu kolem nás. Skajky budou muset počket na oblevu. Zase přijeďte i s kamarádkou a jestli budeš moc chodit do tý kolna jezdit i v zimě, můžeš zkoušet odšlapy v osmičce.
těším se na vás i ostatní .

Mireček

Datum: 07.01.2012

Vložil: Milan

Titulek: to budu muset zkusit

Sice běhám na běžkách ale až sleze sníh, rád bych si ještě užil nějaké trasy na kolečkách. Myslíte že by šlo jezdit na skikách i po hřebenových cestách? hodně štěstí.
Milan Broumov

Datum: 03.10.2012

Vložil: Mireček

Titulek: Re: to budu muset zkusit

Samozřejmě na hřebenových cezstách jezdi jde, ale jen tam kde stezku netvoří kamený chodníček, nebo nedojde k ohrožení dalších turistů. Osobně mám dobro zkušenost z cest a asfaltek v hřebenových partijích mimo vršky, jako je kolem Vysokého kola až k Labské Boudě, od kosodřeviny u Luční boudy na vrchol Sněžky, stará Bucharova cesta ze Špindlu na Kozí hřbety(od tud již je jízda možná k Luční B.

Skajky ale mají velkou výhodu. Máte v nich obyčejné boty, takže chůzi a jízdu můžete bez problémů kombinovat, pokud výbavu doplníte vhodným batohem do kterého skajky dáte při chůzi.

Datum: 10.12.2010

Vložil: petr

Titulek: jsem nadšen

zdravím,dnes jsem našel Vaše stránky a vůbec stránky o kolečkových bruslích.Je fakt,že kdysi jsem běhal hodně.Posledních pár let jenom práce a práce a člověk zjišťuje,že to není vše.Zítra vyrážíme na běžky-moc se těšíme.Přeji horně fandů a novinek.Nashle Petr Krafčik Karvina

Datum: 08.10.2010

Vložil: Evička

Titulek: vidím co sem chodí lidiček ale nikdo nenapíše

Vážení přátelé skikování. Jako prezidentka asociace Vás vyzývám k psaní svých připomínek, dotazů i nápadů a návrhů do této rubriky. Reakce od vás jsou v celku pozitivní, přesto nikde nejsou věřejně vidět. V zimních měsících asi připravím kompilát z Vašich nejčastějších dotazů a připomínek a vložím jej sem.
Krásné podzimní dny .
Evička Fejtová

Datum: 24.05.2010

Vložil: Mireček

Titulek: něco sem napiš , když jsi tady

Každej kdo k nám zavítá může nechat vzkaz, nebo tady napsat moudro.
Když bude slušnej a mírumilovnej, necháme to tu viset. díky .
Míra

Přidat nový příspěvek